دانلود فیلم راه رفتن روی سیم سال 2018

دانلود رایگان فیلم راه رفتن روی سیم سال 2018 اثری از احمدرضا معتمدی, دانلود کامل فیلم راه رفتن روی سیم سال 2018 با لینک مستقیم کم حجم کیفیت بالا عالی, دانلود فیلم راه رفتن روی سیم سال 2018 سینمایی ایرانی جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی نیاز به خرید اشتراک ویژه سال 2018

دانلود فیلم راه رفتن روی سیم

دانلود فیلم راه رفتن روی سیم

 

- دختر بالغ همسایه - پای کمیاب‌‌ترین نارون روی زمین فقه می‌خواند. چیزهایی هم هست، لحظه‌هایی پر اوج (مثلا" شاعره‌یی را دیدم آن‌چنان محو تماشای فضا بود که در چشمانش آسمان تخم گذاشت. و شبی از شب‌ها مردی از من پرسید تا طلوع انگور، چند ساعت راه است؟) باید امشب بروم. باید امشب چمدانی را که به اندازه پیراهن تنهایی من جا دارد، بردارم و به سمتی بروم که درختان حماسی پیداست، رو به آن وسعت بی‌واژه که همواره مرا می‌خواند. یک نفر باز صدا زد: سهراب کفش‌هایم کو؟ از: سهراب سپهری مجموعه: حجم سبز برچسب‌ها: حجم سبز 2 نظر | توسط: نیما شنبه 12 اسفند‌ماه سال 1391 ساعت 07:44 ق.ظ حالا که آمده ای حالا که آم

سال ساخت: 1395 |پخش: ? | پخش کننده: کول دانلود تهیه کننده: سعید سعدی | نویسنده و کارگردان: احمدرضا معتمدی

اسامی بازیگران راه رفتن روی سیم حامد کمیلی، احمد مهران فر، اندیشه فولادوند، سیدمهرداد ضیایی و هومن برق نورد همراه گروه راک میدان آزادی در نقش بند راک.

خلاصه داستان راه رفتن روی سیم: داستان زندگی یک نوازنده دو تار سنتی را روایت می کند که از شهرستان برای پیدا کردن کار به تهران می آید و پس از گذشت چندی جذب یک بند راک می شود… .

خبرهای جدید از راه رفتن روی سیم این فیلم با نام قبلی بوف کور متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر بود که توسط هیات انتخاب برای حضور در این فستیوال پذیرفته نشد و همین امر در نهایت منجر به اعتراض بازیگران و سازندگان آن شد.

تاریخ اکران راه رفتن روی سیم شهریور 97

زمان پخش در شبکه نمایش خانگی ... گالری عکس های فیلم راه رفتن روی سیم ...

  

 

 

دانلود فیلم راه رفتن روی سیم


نوشته شده در تاریخ   چهارشنبه 24 مرداد 1397 ساعت 3:57 ب.ظ   توسط download movie

آدرس اینترنتی:   http://downloadman.tarlog.com/post/169

تذکر: هرگونه استفاده از این مطلب نیازمند بررسی و اطلاع از حقوق معنوی این نوشته می باشد!